Grudzień w świetlicy

Grudzień to wyjątkowy miesiąc. Upływa on w świąteczno- zimowej atmosferze.Ta magiczna atmosfera zawitała do naszej świetlicy.Już od początku przygotowywaliśmy się do zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz nadchodzącej zimy.Dzieci miały pełne ręce pracy, a sala świetlicy zamieniła się w fabrykę ozdób świątecznych.W pierwszym tygodniu grudnia czekaliśmy na Mikołaja.W związku z tym wykonaliśmy gazetkę tematyczną Mikołajki oraz różnego rodzaju wizerunki Mikołaja. W drugiej połowie miesiąca w naszej świetlicy zaczęły królować różnorodne choinki, bombki, gwiazdki. W przedświątecznym tygodniu wykonaliśmy wspólną choinkę oraz gazetkę tematyczną pod hasłem Święta tuż tuż. Świetliczaki z wychowawczyniami życzą zdrowych, radosnych i pełnych rodzinnego ciepła Świąt Bożego Narodzenia oraz samych szczęśliwych dni w nadchodzącym Nowym Roku.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.