W dniu 21.11.2019 r. w SP nr 13 w Sosnowcu, przy ul. Jedności 7 rozegrano Turniej Tenisa Stołowego z okazji 100- lecia SP nr 13 w Sosnowcu. W kategorii Szkół Podstawowych najlepiej spisały się z naszych zawodniczek: Emilia Kopczyńska (3 miejsce) oraz Monika Wilk (4 miejsce). Szczegółowe wyniki kat. SP: 1miejsce – Dominik Soliło, 2 miejsce – Buła Maksymilian, 3 miejsce – Emilia Kopczyńska, 4 miejsce – Monika Wilk, 5 miejsce – Franciszek Cesarz, 6 miejsce – Domagała Mateusz, 7 miejsce – Wiktoria Kowal, 8 miejsce – Filip Jeżewski, 9-12 miejsce – Maja Nieradzik , Marcoń Oliwier, Mateusz Rajca,, Brych Mateusz, 13 – 14 miejsce – Jan Mirek i Daniel Sikora. Szczegółowe wyniki kat. OPEN : 1 miejsce – Dominik Soliło, 2 miejsce – Adrian Fabiś, 3 miejsce – Sylwester Januszko, 4 miejsce – Jakub Nowak, 5 miejsce – Mirek Piotr,  6 miejsce – Artur Seweryn, 7 miejsce – Domagała Wojciech, 8 miejsce – Wójcik Bartłomiej, 9-12 miejsce – Mikołaj Mirek, Edward Kowal, Buła Maksymilian i Włosek Fabian, 13-16 miejsce – Adrian Nawrocki, Lipa Janusz, Gromala Bartłomiej i Krawczyk Maciej, 17-24 miejsce – Monika Wilk, Brych Mateusz, Rajca Mateusz, Kopczyńska Emilia, Jeżewski Filip, Kowal Wiktoria, Franciszek Cesarz, Sikora Daniel, 25- 31 miejsce – Nieradzik Maja, Marcoń Oliwier, Sodo Dominik, Mirek Jan, Pal Mieczysław, Marek Brożyński i Domagała Mateusz. W zawodach startowali m. in. zawodnicy z 3 i 4 ligi państwowej. Na uwagę zasługuje fakt, że w turnieju wzięli udział zawodnicy z: Sosnowca, Katowic, Sławkowa, Zawiercia, Siewierza, Jaworzna, Lędzin, Będzina, Mierzęcic, Siemianowic Śl. oraz Warszawy! Najlepsze trójki w poszczególnych kategoriach  otrzymały nagrody rzeczowe, dyplomy oraz dodatkowo wręczone były Puchary dla najlepszych zawodników w turnieju. Organizatorem turnieju była Dyrekcja SP nr 13 w Sosnowcu, MOS Sosnowiec oraz UKS Dwójka Sosnowiec. Zawody przeprowadził instruktor tenisa stołowego w UKS Dwójka Sosnowiec- mgr Adrian Eliasz. Szczególne podziękowania kierujemy dla Pana Artura Nieradzika, który ufundował nagrody rzeczowe w tym turnieju. Gratulujemy wszystkim laureatom i zapraszamy do udziału w kolejnych tego typu zawodach organizowanych przez UKS Dwójka Sosnowiec, MOS Sosnowiec i SP nr 13 w Sosnowcu!