W dniu 09.03.2018 r. w SP nr 13 w Sosnowcu, przy ul. Jedności 7 rozegrano Turniej Szachowy z okazji Dni Otwartych SP nr 13 w Sosnowcu. Pierwsze miejsce zdobył Dawid Kmiecik, drugi był  Sebastian Latos, trzecie miejsce zajął Daniel Jurczak, czwarty był Jan Michoń , 5-7 miejsce zajęli Zofia Michoń, Alan Brola i Jakub Grabowski, 8-9 miejsce zajęli Patryk Niedźwiedzki i Dawid Labocha. Najlepsza czwórka turnieju została nagrodzona nagrodami rzeczowymi, ufundowanymi przez Pana Artura Nieradzika. Organizatorem turnieju byli : Dyrekcja SP nr 13 w Sosnowcu oraz UKS Dwójka Sosnowiec. Sędzią Zawodów był mgr Adrian Eliasz (instruktor szachowy z SP nr 13 i UKS Dwójka Sosnowiec). Gratulujemy wszystkim laureatom i zapraszamy do udziału w kolejnych tego typu zawodach organizowanych przez UKS Dwójka Sosnowiec i SP nr 13 w Sosnowcu!