Akcja charytatywna „Dajmy odrobinę radości osobom chorym na raka”

Są blisko nas osoby chore i to bardzo ciężko. W sosnowieckim Hospicjum imienia świętego Tomasza Apostoła przebywają chorzy, wobec których zakończone zostało leczenie przyczynowe. My możemy cieszyć się życiem, chodzić do szkoły, spędzać czas z najbliższymi: rodziną i przyjaciółmi. Oni wręcz przeciwnie, pozostały swój czas spędzą w hospicjum w oczekiwaniu na śmierć. Chcielibyśmy w jakiś sposób złagodzić im pobyt w hospicjum. Dlatego postanowiliśmy, za zgodą Pana Dyrektora w tym roku podjąć współpracę z sosnowieckim Hospicjum. Po raz siódmy ruszamy z akcją zbiórki pieniędzy, tym razem na zakup rzeczy niezbędnych osobom przebywającym w Hospicjum. Mamy nadzieję, że włączycie się do tej akcji z radością. Cel jest szczytny, akcja rusza we wtorek, 16 stycznia 2018. Przyłączcie się do niej!!!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Akcje charytatywne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.